Startsida   |    Om Direkten   |    Hitta din butik   |   Bli Direktenbutik   |   Våra tjänster   |   Valutakurser   |   Logotyper   |   Kontakta huvudkontoret
Du är här: Startsida » Kontakta huvudkontoret
KONTAKTA OSS
 
Huvudkontor - Stockholm
 
Postadress:
Smedjegatan 32, Plan 3 (Sickla köpkvarter)
131 54 Nacka

Besöksadress:
Smedjegatan 32, Plan 3 (Sickla köpkvarter)
131 54 Nacka
 
Niklas Lindström
[VD]

Tel: 08-505 970 83
Mobil: 073-809 10 08
niklas.lindstrom@direkten.se

Christina Bredberg
[Kategoriansvarig Tobak, Nonfood och Affärsutveckling]

Tel: 08-505 970 32
Mobil: 0707-350688
christina.bredberg@direkten.se

Cecilia Engdahl
[Kategoriansvarig Dryck, Konfektyr och Fast food]

Tel: 08-505 970 34
Mobil: 070-4417934
cecilia.engdahl@direkten.se

Stefan Palmqvist
[Kommunikations- och PR-ansvarig]

Tel: 08-505 970 98
Mobil: 073-032 16 05
stefan.palmqvist@direkten.se

Caroline Linton
[Kommunikations- och PR-ansvarig]

Föräldraledig

Magnus Thell
[Etablerings- och butiksutvecklingsansvarig]

Tel: 08-505 970 99
Mobil: 070-651 39 89
magnus.thell@direkten.se

Stefan Persson
[Kategoriansvarig Spel och Tjänster]

Tel: 08-505 970 38
Mobil: 0739-427326
stefan.persson@direkten.se

Anders Hugosson
[IT-ansvarig]

Tel: 036-34 75 25
Mobil: 0733-746400
anders.hugosson@direkten.se

 
Våra butiker
 
Vill du komma i kontakt med någon av våra butiker så hittar du kontaktinformation under Hitta din butik.
 
Kontaktformulär
 
Ditt namn:
Din epost:
Telefon:
Ort:


© Direkten 2012 - All Rights Reserved